Leni H., osobní tréninky

S Kirs už cvičím nejaký ten piatok a musím ju odporučiť nie len ako skvelú trénerku ale aj skvelú podporu, kamarátku, ktorá sa snaží aby človek bol nie len fyzicky ale aj psychicky v pohode. jej tréningy sú nie len fyzický oddych ale hlavne aj mentálny oddych, podpora jedálnička, podpora pri ďalších výzvach čo sa týka cvičenia. Vždy je dobre naladená a usmievavá a vždy sa snaží motivovať človeka Kirs je skvelý človek musím odporučiť všetkými 10timi

Julianna P., osobní tréninky

S Kirs jsem měla zatím tři tréninky ve fitku a můžu ji jen doporučit. Konzultuje semnou všechno, od jídla po to jak cvičit a co dělat pro to, aby jste se naučili jak jít tou správnou cestou ať už byt fit, nebo jen se dobře cítit.Je velmi usměvavá, příjemná a i když vám dává do těla, umí pochválit a motivuje vás k tomu nepřestávat, naopak máte chuť byt lepší.Do fitka nechodím s povinností, ale pro to, že chci a těším se na další a další tréninky. Díky Kirs jsem se naučila pít, hlídám si jídlo a jím tak jak mám a za to vděčím právě ji. Takže pokud někdo ještě váha, a pokládá si otázku PROČ JO? Tak se ptám, proč ne?... S úsměvem a Kirs, jde všechno líp.

Irena K., jóga

Milá Kirstin,

děkuji ti moc za tvé vedení ve cvičení on-line. Cvičím pravidelně jako bych chodila na kurz. Daří se mi vždy si najít ten čas i má rodina mi k tomu dává čas a prostor. Moc se na tvé cvičení těším a následně mám radost sama ze sebe, což si myslím je v této době asi to nejdůležitější. Mít radost a udržovat se v optimismu. Podařilo se mi i díky úpravě jídelníčku a spojením tvého cvičení redukovat svou váhu již o 3 kg, a cítím se moc dobře. Děkuji ti tedy za tvé hodiny a přeji ti ať se máš krásně.

Aneta R., jídelníček

Díky online Proměně jsem se naučila: Překonat strach z jídla, získala jsem více energie a mám kvalitnější spánek (uvědomila jsem si, že spánek je důležitější než Netflix :D). Mám lepší stav kůže, více energie pro pohyb. Naučila jsem se neomezovat se, a poslouchat lépe své tělo. Vybudovala jsem si správné návyky, ale zároveň se už nestresuji a nevyčítám si, když si dám něco "nezdravého". Konečně jsem zahodila VÁHU!! Jsem zářný příklad toho, že váha může být stejná ale míry a celkový výsledek úplně jiný. A ještě bych ráda doplnila, že ten program není jen pro lidi, kteří se ve výživě nevyznají... Ale. doporučuji i těm, kteří se v ní vyznají, jen se někde na cestě ztratili.. Není ostuda vzít si občas mapu .. Moc DĚKUJU a pokračuji dále!!!

Lucka Ch., jóga

Kirsten mohu jedině doporučit:) líbí se mi její laskavý a osobní přístup, to jak lidsky a jednoduše vše vysvětlí, provede. Začínala jsem u ní jako začátečník na lekcích jógy, především kvůli bolestem zad. Později mi však pomohla i s redukcí váhy, kdy jsem během naší spolupráce zhubla 12 kg za 3,5 měsíce. Kirsten velké DÍKY!!!

Tereza G., jídelníček

Ahoj Kirsten, chtěla bych ti moc poděkovat za to, že jsi mi otevřela oči a vedla mě za svým cílem, který jsem předtím několikrát sama vzdala. Naučila jsem se díky tobě nové stravovací návyky, a dokázala konečně zhubnout ke své spokojenosti. Děkuji, že jsi mě vzala pod svá křídla. :)

Denisa V., jóga 

Začala jsem chodit do jógy, jsem začátečník, ale díky ní se cítím líp a velký podíl má na tom naše cvičitelka Kirsten, která je skvělá. Jsem ráda, že chodím na její hodiny jógy.

Lucka E., jóga

Doporučuji!! Velice mi pomáhá jóga na záda a na zpevnění celého těla a protažení, a to nemluvím o tom jak odpočatá a nabitá se cítím po každé lekci. Doslova se cítím vždy jako znovuzrozená, skvělá lektorka s úžasnou energii a elánem.

Petra J., jóga

Ahoj Kirsten, já začla cvičit protože mám už dlouholeté problémy s bederní páteři, od té doby co se tělo nějakým způsobem posílilo bolesti jsou minimální možná skoro vůbec....baví mě to a jsem tak nějak víc se sebou vnitřně spokojená. Dlouho jsem totiž hledala co by pro mě bylo ideální a ve tvých hodinách jsem to našla Děláš to s láskou a nadšením a to se vždy pozná. Děkuji