S Kirs cvicim už více než měsíc a naprostá spokojenost. Jeden trénink vydá za tři tréninky bez trenera. Mám sedave zaměstnání a časté bolesti hlavy, zad a krční páteře. S Kirs jsme se domluvili na lehčích vahách s důrazem na precizní provedení. Už po měsíci pozoruji výrazně změny. Postava se zpevnila, vymizely bolesti a citim se plný energie. Zvýšil jsem počet tréninku a jediná věc které lituji je to, ze jsem nezačal dříve.

Luky


S Kirs jsem měla zatím tři tréninky ve fitku a můžu ji jen doporučit. Konzultuje semnou všechno, od jídla po to jak cvičit a co dělat pro to, aby jste se naučili jak jít tou správnou cestou ať už byt fit, nebo jen se dobře cítit.Je velmi usměvavá, příjemná a i když vám dává do těla, umí pochválit a motivuje vás k tomu nepřestávat, naopak máte chuť byt lepší.Do fitka nechodím s povinností, ale pro to, že chci a těším se na další a další tréninky. Díky Kirs jsem se naučila pít, hlídám si jídlo a jím tak jak mám a za to vděčím právě ji. Takže pokud někdo ještě váha, a pokládá si otázku PROČ JO? Tak se ptám, proč ne?... S úsměvem a Kirs, jde všechno líp.

Julianna


Díky online Proměně jsem se naučila: Překonat strach z jídla, získala jsem více energie a mám kvalitnější spánek (uvědomila jsem si, že spánek je důležitější než Netflix :D). Mám lepší stav kůže, více energie pro pohyb. Naučila jsem se neomezovat se, a poslouchat lépe své tělo. Vybudovala jsem si správné návyky, ale zároveň se už nestresuji a nevyčítám si, když si dám něco "nezdravého". Konečně jsem zahodila VÁHU!! Jsem zářný příklad toho, že váha může být stejná ale míry a celkový výsledek úplně jiný. A ještě bych ráda doplnila, že ten program není jen pro lidi, kteří se ve výživě nevyznají... Ale. doporučuji i těm, kteří se v ní vyznají, jen se někde na cestě ztratili.. Není ostuda vzít si občas mapu .. Moc DĚKUJU a pokračuji dále!!!

Aneta R.

Kirsten mohu jedině doporučit:) líbí se mi její laskavý a osobní přístup, to jak lidsky a jednoduše vše vysvětlí, provede. Začínala jsem u ní jako začátečník na lekcích jógy, především kvůli bolestem zad. Později mi však  pomohla i s redukcí váhy, kdy jsem během naší spolupráce zhubla 12 kg za 3,5 měsíce. Kirsten velké DÍKY!!! 

Lucka Ch.


Ahoj Kirsten, chtěla bych ti moc poděkovat za to, že jsi mi otevřela oči a vedla mě za svým cílem, který jsem předtím několikrát sama vzdala. Naučila jsem se díky tobě nové stravovací návyky, a dokázala konečně zhubnout ke své spokojenosti. Děkuji, že jsi mě vzala pdo svá křídla. :)

Natálie P.

Milá Kirstin,

děkuji ti moc za tvé vedení ve cvičení on-line. Cvičím pravidelně jako bych chodila na kurz. Daří se mi vždy si najít ten čas i má rodina mi k tomu dává čas a prostor. Moc se na tvé cvičení těším a následně mám radost sama ze sebe, což si myslím je v této době asi to nejdůležitější. Mít radost a udržovat se v optimismu. Podařilo se mi i díky úpravě jídelníčku a spojením tvého cvičení redukovat svou váhu již o 3 kg, a cítím se moc dobře. Děkuji ti tedy za tvé hodiny a přeji ti ať se máš krásně.

Iren K.

Chcem ti podakovat za  lekcie, ktorych som sa zucastnila. Si skvela lektorka a cvicit, poznavat svoje moznosti a rozvijat ducha pod tvojim vedenim, aj ked to bolo niekedy naozaj narocne bolo vzdy vyborne a ani raz sa nestalo, ze by som odchadzala nespokojna. Este raz dakujem a vsetkym jogu u teba doporucujem 

Michaela G.

Za dobu cvičení pozoruji na sobě zlepšení, hlavně co se týče kondičky. A svaly se mi také posílily.

Zuzana V.


Moc děkuji za takové náročné lekce. Za prvé si při sedavé práci potřebuji vylepšit kondici. Za druhé vnímám při jiných sportech hlavně tedy při sprintech zlepšení celkové fyzičky. Sílu v rukou, břišní svaly a hlavně posílily nohy, což při startech je důležité. Moc děkuji. Za mě - před lekcí si vždycky říkám, že jsem unavená to nedám. A po lekci mám radost, že jsem to zvládla a cítím se skvěle. Dobře motivuješ, hecuješ a je to s tebou zábava. Děkuji.

Kristýna B.


Ahoj Kirsten,
chci Ti poděkovat za všechny ty nepříjemné dřepy, výskoky a kliky které na lekcích Vinyasa děláme. S povděkem jsem si na ně vzpomněla když jsem teď čtyři dny šlapala na kole v Jeseníkách a dala jsem všechny kopce bez nohy z kola. Díky "drilu" na hodinách cvičení a už odbyté bolesti nohou jsem to zvládla celkem s přehledem. Když jsem srovnala svou letošní první vyjížďku v dubnu jak jsem na tom byla bídně a druhý den mě všecko bolelo, teď jsem to zvládala výborně, díky Tobě. 

Naďa B.


Ahoj Kirsten, já začla cvičit protože mám už dlouholeté problémy s bederní páteři, od té doby co se tělo nějakým způsobem posílilo bolesti jsou minimální možná skoro vůbec....baví mě to a jsem tak nějak víc se sebou vnitřně spokojená. Dlouho jsem totiž hledala co by pro mě bylo ideální a ve tvých hodinách jsem to našla Děláš to s láskou a nadšením a to se vždy pozná. Děkuji 

Petra J.


Doporučuji!! Velice mi pomáhá jóga na záda a na zpevnění celého těla a protažení, a to nemluvím o tom jak odpočatá a nabitá se cítím po každé lekci. Doslova se cítím vždy jako znovuzrozená, skvělá lektorka s úžasnou energii a elánem.

Lucie Eggrová


Kurzy mi úžasně pomáhají proti bolestem páteře. Moc děkuji :)

Jana T.


Začala jsem chodit do jógy, jsem začátečník, ale díky ní se cítím líp a velký podíl má na tom naše cvičitelka Kirsten, která je skvělá. Jsem ráda, že chodím na její hodiny jógy. 

Irena P.


Kirsten je úžasná osobnost a vynikající učitelka jógy, která opravdu umí.

Radka U.


Hodiny Vinyasy s Kirsten mě hned na první lekci nadchly. Pomohly mi zpevnit a protáhnout celé tělo, odstranit bederní bolesti zad a celkově lépe vnímat své tělo, jeho hranice a možnosti. Kirsten jsi báječná a kreativní lektorka, dokážeš propojit své znalosti s praxí a předáváš jógu s radostí všem okolo. Na hodinách vytváříš suprovní atmosféru a já jsem vděčná a ráda, že se od tebe můžu učit. Děkují.

Petra K.


Rovnovaha mezi relaxací a fyzickým rozvojem, tedy kazdy si najde to své :) Lekce jsou opravdu pro všechny, Kirsten vždy ukáže nekolik verzí asán, tak aby zvládl každý.

Silvie O.


Ke Kirsten chodím a je úžasná neboť časové nestíhám, lituji každé zmeskané hodiny neboť jsem se nesetkala s "trenérem" který opravdu chce ať to děláte dobře.

Andrea L.


Mohu jen doporučit, luxus přístup, vše perfektní.

Martina K.


Jóga s Kirsten je super :) pokaždé odcházím nabitá pozitivní energií a náladou :) doporučuju.

Martina K.


Ahoj Kristen. Chtěla jsem poděkovat za včerejší jógu, bylo to super. Úplně cítím, že jsem si mákla, bolí mě svaly kolem hrudníku. Sval mě bolely z jógy 2x a pokaždé to bylo po tvé lekci. Vždycky na tvé lekci pochopím, že jsem to cvičila před tím špatně děkuji"

Lucie C.


Markéta Hlawiczková Jóga je jeden z mála sportů, které můžu se svou diagnózou páteře dělat. Jsem nadšená když na sobě vidím sebemenší pokrok- i když se ohnu jen o centimetr dál. Vždy při ní uteču od problémů a žiju přítomností. Jóga mě mění, nebolí mě tak záda a přináší mi duševní pohodu. Na každou hodinu s Kirsten se moc těším, a tímto ji děkuji.

Markéta H.


Lekce jogy s Kirsten jsou vždy zábavné, promyšlená sestava vám dá pořádně zabrat.S každou další lekcí objevujete na svém těle jeho další a další možnosti. Po lekci se cítíte unaveně, ale přesto blaženě.Je to jako droga. Všem, kteří hledáte nové prožitky, vřele doporučuji. Alena

Alena K.


Jóga s Kirsten je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každému se Kirsten pověnuje a motivuje k lepším výkonům. V hodinách najdete příjemnou atmosféru, zažijete chvilky, kdy si opravdu máknete a chvilky, kdy při relaxaci úplně vypnete. Rozhodně to není žádná nuda :)

Eva H.


Až s Kirsten mě Jóga začala bavit. Vyhovuje mi individuální přístup. Milá lektorka, která vše bezvadně vysvětlí a předvede. Doporučuji všem vyzkoušet.

Petra Š.


Jógu jsem začala navštěvovat na základě doporučení a bylo to nejlepší rozhodnutí. Jóga s Kirsten je naprosto úžasná a je to i skvělé odreagování od malého prcka.

Tereza D.


TOP lekce, nejlelpší přístup lektorky, maximální spokojenost.

Jakub K.