Recenze klientů 

Milá Kirstin,

děkuji ti moc za tvé vedení ve cvičení on-line. Cvičím pravidelně jako bych chodila na kurz. Daří se mi vždy si najít ten čas i má rodina mi k tomu dává čas a prostor. Moc se na tvé cvičení těším a následně mám radost sama ze sebe, což si myslím je v této době asi to nejdůležitější. Mít radost a udržovat se v optimismu. Podařilo se mi i díky úpravě jídelníčku a spojením tvého cvičení redukovat svou váhu již o 3 kg, a cítím se moc dobře. Děkuji ti tedy za tvé hodiny a přeji ti ať se máš krásně.

Iren K.

kurz Vinyasa

Chcem ti podakovat za  lekcie, ktorych som sa zucastnila. Si skvela lektorka a cvicit, poznavat svoje moznosti a rozvijat ducha pod tvojim vedenim, aj ked to bolo niekedy naozaj narocne bolo vzdy vyborne a ani raz sa nestalo, ze by som odchadzala nespokojna. Este raz dakujem a vsetkym jogu u teba doporucujem 

Michaela G.

kurz Vinyasa

Za dobu cvičení pozoruji na sobě zlepšení, hlavně co se týče kondičky. A svaly se mi také posílily.

Zuzana V.

kurz Vinyasa

Moc děkuji za takové náročné lekce. Za prvé si při sedavé práci potřebuji vylepšit kondici. Za druhé vnímám při jiných sportech hlavně tedy při sprintech zlepšení celkové fyzičky. Sílu v rukou, břišní svaly a hlavně posílily nohy, což při startech je důležité. Moc děkuji. Za mě - před lekcí si vždycky říkám, že jsem unavená to nedám. A po lekci mám radost, že jsem to zvládla a cítím se skvěle. Dobře motivuješ, hecuješ a je to s tebou zábava. Děkuji.

Kristýna B.

kurz Vinyasa

Ahoj Kirsten,
chci Ti poděkovat za všechny ty nepříjemné dřepy, výskoky a kliky které na lekcích Vinyasa děláme. S povděkem jsem si na ně vzpomněla když jsem teď čtyři dny šlapala na kole v Jeseníkách a dala jsem všechny kopce bez nohy z kola. Díky "drilu" na hodinách cvičení a už odbyté bolesti nohou jsem to zvládla celkem s přehledem. Když jsem srovnala svou letošní první vyjížďku v dubnu jak jsem na tom byla bídně a druhý den mě všecko bolelo, teď jsem to zvládala výborně, díky Tobě. 

Naďa B.

kurz Vinyasa

Ahoj Kirsten, já začla cvičit protože mám už dlouholeté problémy s bederní páteři, od té doby co se tělo nějakým způsobem posílilo bolesti jsou minimální možná skoro vůbec....baví mě to a jsem tak nějak víc se sebou vnitřně spokojená. Dlouho jsem totiž hledala co by pro mě bylo ideální a ve tvých hodinách jsem to našla Děláš to s láskou a nadšením a to se vždy pozná. Děkuji 

Petra J.

kurz Vinyasa/

Doporučuji!! Velice mi pomáhá jóga na záda a na zpevnění celého těla a protažení, a to nemluvím o tom jak odpočatá a nabitá se cítím po každé lekci. Doslova se cítím vždy jako znovuzrozená, skvělá lektorka s úžasnou energii a elánem.

Lucie Eggrová

kurz Hatha

Kurzy mi úžasně pomáhají proti bolestem páteře. Moc děkuji :)

Jana T.

kurz Ashtanga

Začala jsem chodit do jógy, jsem začátečník, ale díky ní se cítím líp a velký podíl má na tom naše cvičitelka Kirsten, která je skvělá. Jsem ráda, že chodím na její hodiny jógy. 

Irena P.

kurz Ashtanga

Kirsten je úžasná osobnost a vynikající učitelka jógy, která opravdu umí.

Radka U.

kurz Ashtanga/

Hodiny Vinyasy s Kirsten mě hned na první lekci nadchly. Pomohly mi zpevnit a protáhnout celé tělo, odstranit bederní bolesti zad a celkově lépe vnímat své tělo, jeho hranice a možnosti. Kirsten jsi báječná a kreativní lektorka, dokážeš propojit své znalosti s praxí a předáváš jógu s radostí všem okolo. Na hodinách vytváříš suprovní atmosféru a já jsem vděčná a ráda, že se od tebe můžu učit. Děkují.

Petra K.

kurz Vinyasa

Rovnovaha mezi relaxací a fyzickým rozvojem, tedy kazdy si najde to své :) Lekce jsou opravdu pro všechny, Kirsten vždy ukáže nekolik verzí asán, tak aby zvládl každý.

Silvie O.

kurz Ashtanga

Ke Kirsten chodím a je úžasná neboť časové nestíhám, lituji každé zmeskané hodiny neboť jsem se nesetkala s "trenérem" který opravdu chce ať to děláte dobře.

Andrea L.

kurz Hatha

Mohu jen doporučit, luxus přístup, vše perfektní.

Martina K.

Kurz Hatha

Jóga s Kirsten je super :) pokaždé odcházím nabitá pozitivní energií a náladou :) doporučuju.

Martina K.

Kurz Hatha

Ahoj Kristen. Chtěla jsem poděkovat za včerejší jógu, bylo to super. Úplně cítím, že jsem si mákla, bolí mě svaly kolem hrudníku. Sval mě bolely z jógy 2x a pokaždé to bylo po tvé lekci. Vždycky na tvé lekci pochopím, že jsem to cvičila před tím špatně děkuji"

Lucie C.

workshop

Markéta Hlawiczková Jóga je jeden z mála sportů, které můžu se svou diagnózou páteře dělat. Jsem nadšená když na sobě vidím sebemenší pokrok- i když se ohnu jen o centimetr dál. Vždy při ní uteču od problémů a žiju přítomností. Jóga mě mění, nebolí mě tak záda a přináší mi duševní pohodu. Na každou hodinu s Kirsten se moc těším, a tímto ji děkuji.

Markéta H.

Kurz Hatha

Lekce jogy s Kirsten jsou vždy zábavné, promyšlená sestava vám dá pořádně zabrat.S každou další lekcí objevujete na svém těle jeho další a další možnosti. Po lekci se cítíte unaveně, ale přesto blaženě.Je to jako droga. Všem, kteří hledáte nové prožitky, vřele doporučuji. Alena

Alena K.

Kurz Vinyasa

Jóga s Kirsten je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každému se Kirsten pověnuje a motivuje k lepším výkonům. V hodinách najdete příjemnou atmosféru, zažijete chvilky, kdy si opravdu máknete a chvilky, kdy při relaxaci úplně vypnete. Rozhodně to není žádná nuda :)

Eva H.

Kurz Hatha

Až s Kirsten mě Jóga začala bavit. Vyhovuje mi individuální přístup. Milá lektorka, která vše bezvadně vysvětlí a předvede. Doporučuji všem vyzkoušet.

Petra Š.

kurz Ashtanga

Jógu jsem začala navštěvovat na základě doporučení a bylo to nejlepší rozhodnutí. Jóga s Kirsten je naprosto úžasná a je to i skvělé odreagování od malého prcka.

Tereza D.

Kurz Vinyasa

TOP lekce, nejlelpší přístup lektorky, maximální spokojenost.

Jakub K.

Kurz Hatha